Design:
Erstellung internetseiten

Tworzenie stron

Teslimat Bilgileri

Online alışveriş sitemizdeki ürünler firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Türkiye sınırları içerisinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine ulaştırılır.
Yerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Türkiye için siparişlerinizi sabah 09.00 ve akşam 19.00 saatleri arasında sorunsuz olarak verebilirsiniz.Bu saatlerden sonra vereceğiniz siparişler eğer mümkün olursa aynı gün en kısa sürede yerine getirilir.Aksi durumda ertesi gün teslimat yapılır. Hava ve tabiat şartları,yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir Haftanın 7 günü firmamız hizmet vermektedir.

Çiçeklerde mevsimsel, aksesuarlarında da stoklarımıza göre değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu durumu fiyatlarda artışa yol açmayacak, çiçeğinde kalitesini düşürmeyecek şekilde uygulanmaktadır.

Sadece İl merkezleri için sipariş kabul edilmektedir. Sadece Burdur ili ilçelerine çiçek siparişi kabul edilmektedir.Bilgi için irmamızla telefon,e- mail veya fax yoluyla irtibata geçiniz. İl merkezleri için yol ücreti talep edilmemektedir.Burdur ilçeleri siparişlerinde yol ücreti talep edilmektedir. Köylere ve kasabalara teslimatımız bulunmamaktadır.

Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar vermeniz gerekmektedir. Ayrıca böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umar şimdiden teşekkür ederiz.

Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi iptallerinizde bu süre 5 saat Burdur ili, ilçeleri için 3 saat öncesidir.

Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.

Alışverişiniz esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır.

Burdur Online Çiçek Siparişi Ver | Burdur Çiçek Dünyası | Akdeniz Çiçek | Burdur çiçek siparişi ver | Burdurda Çiçek | Burdur çiçek siparişi ver | Burdur Çiçek Gönder | Burdur kredi kartı ile çiçek siparişi ver

www.alperkaya.net